עיתונות אזרחית צריכה אתכם

שלטון דיקטטורי במסווה רפואי

Share
GAVI copy
ימים
שעות
דקות
שניות

03.1.21 I מאת: איליאן מרשק

בעשור הקרוב האנושות תעבור שינוי קיצוני. מחברה אנושית שהייתה רגילה לפרטיות ברמה מסויימת תשתנה למציאות בה כלל האנושות תהיה תחת מעקב ביומטרי.
הטכנולוגיות שעד כה שימשו אותנו להחליף מסרים מיידיים וסירטונים שונים ישמשו ככלי מעקב לשימוש השלטונות בכדי לצמצם התנגדות של קבוצות שונות באוכלוסיה.
חיסונים ושימוש בטכנולוגיות רפואה יהפכו לחובה. בכל גיל ובכל איזור בעולם. בלעדיהם לא תתאפשר תנועה במרחב הציבורי באוויר בים וביבשה.
קבוצת העניין העיקרית לשיטת השלטון החדשה הם הילדים. התינוקות של היום ואלו שיבואו אחריהם. כי ילדים ניתנים למניפולציה ביתר קלות מאשר מבוגרים.
המעבר בין שיטות המשילות יתבצע בהדרגה בשיטת המקל והגזר תוך הפעלת מכלול האמצעים, ביניהם חינוך מחדש וצימצום כל מידע סותר ברשתות ומחוצה להן,
שידול נציגי ציבור ואנשי מפתח בשלטונות כדי להצדיק את הרעיונות האלה, תגמול על בסיס ניקוד חברתי כפי שנהוג בסין לאזרחים שפועלים לפי החוקים החדשים.
כדי לצמצם התנגדות מצד קבוצות כגון חרדים, ערבים ואחרות הוחלט להשתמש בוירוס מוכר שבעצם הפצת רעיון קיומו גורם לחשש ולמצב אידיאלי בו מתבצע הפרד ומשול כמעט אוטומטי
לא רק בין כלל הקבוצות אלא גם הפרדה בין הפרטים באותן אוכלוסיות, ובכך מתאפשר לשלטון החדש לתת חיסון בלי לכפות אותו בכוח ולבצע מעקבים סביב השעון בלי שהציבור חושד בנעשה
ולמעשה לאפשר סדר עולמי חדש.

4.5.20 פורסם לראשונה כפוסט בטלגרם בכדי לסכם בקצרה את התכנית להשתלטות מחדש על העולם בעזרת וירוס.
נכון לכתיבת שורות אלו (3.1.21) לא טעיתי בתחזית הנ"ל.

שער המאמר: צילומסך מכתבה על ברית החיסונים GAVI ששמה לה למטרה לחסן את כלל האנושות בסיוע כבד של קרן נדבנות ע"ש ביל ומלינדה גייטס.

קישורים/סרטונים רלוונטיים למאמר:
תכנית 2030 לחיסון כלל האנושות בעולם
חיסונים לא נועדו לרפא מחלות כמו לשלוט באנושות במגוון דרכים

אנחנו זקוקים לתמיכה שלך.

שיתופים ותגובות

רישום להתראות בתגובות
Notify of
guest
2 תגובות
הישנים
החדשים אתם דירגתם
Inline Feedbacks
כל התגובות

אנחנו תלויים בכם

תכנים חדשים

חולצו בשלום 4 חטופים מעזה

חולצו בשלום 4 חטופים מעזה

שידור מוצ''ש 1.6.24

שידור מוצ"ש 1.6.24

נשיא אירן נהרג בתאונה - שידור מוצ''ש

נשיא אירן נהרג בתאונה – שידור מוצ"ש

חמאס מנצחים את ישראל - שידור מוצ''ש

חמאס מנצחים את ישראל – שידור מוצ"ש

סכנות של התפרצות שמש - שידור מוצ''ש

סכנות של התפרצות שמש – שידור מוצ"ש

כסף לחמאס טבח לישראל

כסף לחמאס טבח לישראל

תוכניות חדשות

תסמונת אהרון חליווה

מתקפה מתואמת בין ישראל לאירן

עיתונות אזרחית צריכה אתכם

חדש בעיתונות אזרחית

נגמרה המלחמה בעזה - שידור מוצ''ש

נגמרה המלחמה בעזה – שידור מוצ"ש

במהלך השבוע האחרון ממשלת ישראל ודובר צה''ל הכריזו על סיום החלק העצים של המלחמה בעזה ובכך למעשה לא נותר לנו אלא להבין מכך שהמלחמה בעזה נגמרה בלי להחזיר את כל החטופים ובלי שום ניצחון.
האיום האירני - תעמולה ישראלית

האיום האירני – תעמולה ישראלית

אם תסתכלו ברשתות החיפוש השונות על האיום האירני, אתם תגלו שזה מונח ישן מאוד וכותרת שפוליטיקאים משתמשים בה בכל עונת בחירות כדי להסית את הישראלים לצד זה או אחר במפה הפוליטית. הסתה שפועלת גם לטובת האירנים. כבר עשרות שנים.

ישראל רוצה לתת נשק לעזה

כאילו שחסר נשק בעזה, עכשיו ישראל רוצה לתת עוד נשק לאזרחים ומנהיגים מקומיים בעזה כדי שהם יילחמו נגד החמאס בתקווה שהם יהפכו לבובות של ישראל ביום שאחרי החמאס.
ניסיון פריצה לכנסת - שידור מוצ''ש

ניסיון פריצה לכנסת – שידור מוצ"ש

השבוע מפגינים ניסו לפרוץ למתחם הכנסת ומס' ימים אחר כך מפגינים חדרו לכאורה לשטח המאובטח בבית של נתניהו בקיסריה והדליקו אבוקות.
שידור מוצ'ש - שלטון בינלאומי בעזה

שידור מוצ"ש – ממשל בינלאומי בעזה

כמו שחזינו בתחילת המלחמה, השליטה על עזה תעבור לידיים בינלאומיות כמו עם הנמל האמריקני שנבנה בימים אלה בצפון רצועת עזה. הכל בשלבים ובאיטיות.
מפת אירועי הטבח 7 אוקטובר

מפה עם תיעוד של אירועי הטבח ב-7 באוקטובר

בנינו מפה אינטראקטיבית של כל אירועי יום הטבח לפי מיקומים, מקורות גלויים ועדויות שאנחנו אוספים וממשיכים לאסוף מאנשי בטחון, צבא, משטרה ואזרחים שהשתתפו בקרבות מול מחבלי החמאס שחדרו לתוך ישראל בשבת ההיא.
חדר בריחה ה-7 באוקטובר

חדר בריחה -7 באוקטובר

איך יכול להיות שהאיזור הכי מנוטר בעולם אחרי צפון קוריאה, בו יש את מיטב הטכנולוגיות, המשאבים והאימונים למניעת פיגועים וחדירות של אויבים, התרחש די בקלות אחד האירועים הכי קטסטרופליים בהיסטוריה הישראלית והעולמית?
תחקיר אירועי ה-7 באקוטובר - מסקנות ביניים

תחקיר אירועי ה-7 באוקטובר – מסקנות ביניים

 בחודשים האחרונים הצוות שלנו עוסק בתחקור יסודי של אירועי השבת השחורה, והמלאכה עוד רבה. לאור הממצאים שכבר נאספו גיבשנו מספר מסקנות, המאפשרות לתת מענה למספר שאלות מטרידות. יודגש כי אלו מסקנות ביניים העשויות להשתנות בהמשך, ככל שהחומר שבידינו יצטבר.  

התוכן "שלטון דיקטטורי במסווה רפואי" נוצר בזכות התמיכה שלך.

למען אנושות מיודעת יותר

אנחנו תלויים בכם

דילוג לתוכן