עיתונות אזרחית צריכה אתכם

הונאת בדיקות הקורונה – המחקר המקיף של עמית שדה

בדיקות פי.סי.אר לא נוצרו כדי לגלות האם אדם נדבק בנגיף או לא והבדיקות הללו הן ממש לא מה שאמרו לנו במשרד הבריאות ובממשלה, למעשה במחקר של עמית שדה עולות מספר מסקנות מדאיגות הסותרות את כל המידע שסופר לנו במהלך הקורונה ואחריה.
ימים
שעות
דקות
שניות

עמית שדה הוא חוקר עצמאי בעל תואר שני בביולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ועוסק למחייתו בתחום ההדברה הביולוגית בחקלאות.בתקופת הקורונה נכפה עליו כמו על כולנו, לשבת בבית בסגר תוך הפגזה של פייק מצד העיתונות התאגידית.
מה עושה ביולוג שנכפה עליו לשבת בבית בזמן טרור תאגידי רפואי? הוא עושה שיעורי בית על הבעיה כדי להבין מה הפתרון. מה שהוא לא ידע זה שהתשובות שהוא יגלה במחקר שלו, יהפכו למסע שלם של גילויים שומטי לסתות כגון העובדה שממציא הבדיקות עצמן הזהיר מפני שימוש ופירוש לא נכון בבדיקות שעלולות להוביל לתוצאות חיוביות כוזבות ובכך לעוות את המידע ואת המדיניות שהשלטונות מתווים לרעת כלל האזרחים והמדינה. בשיחה שלי איתו אני מבקש להבין בתימצות את עיקרי הגילויים שלו ואת המשמעויות הנגזרות מהם על כולנו.

לדברי שדה מתוך אתר 'לבריאות' :
"סך כל ההוצאות הישירות במהלך הקורונה הגיע ל-29 מיליארד ₪. סכום זה כמובן אינו כולל את כל ימי העבודה שירדו לטמיון, את העסקים שהיו סגורים, (וחלקם נשארו כך) ועוד נזקים קולטרליים אחרים שלא ניתן בכלל לכמת אותם בכסף.
מה שקרה כאן במהלך השלוש ומשהו השנים האחרונות לא היה קורה אלמלא בדיקות ה-PCR. הבדיקות הללו היוו את המנוע שדחף את המגיפה (יותר נכון את התגובה אליה) מ-0 ל-100 בתוך חודשים ספורים. הקלות שבה התקבלה הבדיקה כלגיטימית, נכונה ואפילו כ"תקן זהב", ללא עין ביקורתית, ללא בחינה ספקנית, ללא שאלות בסיסיות, מהווה כישלון צורם של עולם המדע ובייחוד של מדענים מהתחום שמודעים היטב לבעיות המובנות שבה. אם השאלות הללו היו נשאלות בזמן על ידי דמויות שאמורות להיות שומרי הסף עבורנו, ייתכן מאוד ששלושת השנים האחרונות היו נראות אחרת לגמרי."

שיתופים ותגובות

רישום להתראות בתגובות
Notify of
guest
37 תגובות
הישנים
החדשים אתם דירגתם
Inline Feedbacks
כל התגובות

אנחנו תלויים בכם

תכנים חדשים

תוכניות חדשות

ישראל וחיזבאללה במסלול התנגשות – בשיחה עם אל"מ רונן כהן בכיר לשעבר באמ"ן

איפה היה הצבא ב-7 באוקטובר

עיתונות אזרחית צריכה אתכם

חדש בעיתונות אזרחית

חדר בריחה ה-7 באוקטובר

חדר בריחה -7 באוקטובר

איך יכול להיות שהאיזור הכי מנוטר בעולם אחרי צפון קוריאה, בו יש את מיטב הטכנולוגיות, המשאבים והאימונים למניעת פיגועים וחדירות של אויבים, התרחש די בקלות אחד האירועים הכי קטסטרופליים בהיסטוריה הישראלית והעולמית?
תחקיר אירועי ה-7 באקוטובר - מסקנות ביניים

תחקיר אירועי ה-7 באוקטובר – מסקנות ביניים

 בחודשים האחרונים הצוות שלנו עוסק בתחקור יסודי של אירועי השבת השחורה, והמלאכה עוד רבה. לאור הממצאים שכבר נאספו גיבשנו מספר מסקנות, המאפשרות לתת מענה למספר שאלות מטרידות. יודגש כי אלו מסקנות ביניים העשויות להשתנות בהמשך, ככל שהחומר שבידינו יצטבר.  
ישראל עוזרת לאויב בעזה

ישראל עוזרת לאויב בעזה

כנראה המלחמה בין ישראל לעזה היא דוגמה ייחודית בהיסטוריה בה מדינה מספקת ציוד מזון וסיוע לאויב שלה כפי שעושה ממשלת ישראל על בסיס יומיומי מהיום הראשון של המלחמה.
איציק סעידיאן הבא

איציק סעידיאן הבא – נכי צה"ל נאבקים במשרד הבטחון

הרבה מהלוחמים שחזרו ושיחזרו שלמים בגופם מהמלחמה, יימצאו את עצמם מתמודדים עם מגוון רחב של תופעות לוואיי נפשיות שהצבא ומשרד הבטחון לא בהכרח יהיו שם כדי לתת סיוע מתאים ובזמן אם בכלל.
משפחות החטופים משתוללות בכנסת

משפחות החטופים משתוללות בכנסת

ממשלת ישראל מעמידה בסכנה ברורה ומיידית את תושבי המדינה. משפחות החטופים כנראה הבינו את זה והן החליטו לבקר את האנשים המסוכנים האלה בכנסת כדי להגיד להם את הדברים בפרצוף לפני שאלה ייגמרו עליהם ועלינו את החיים של כולנו.
לא מנצחים ולא ביחד

לא מנצחים ולא ביחד – ישראל על סף פיצוץ

היום ה106 למלחמה בעזה. למרות כל הרצון הטוב של הציבור לנצח ביחד במלחמה, מה שקורה בפועל הוא משהו אחר לגמרי. הציבור מתחיל להבין שהפוליטיקאים משקרים ושהצבא נמרח ושככל הנראה אנחנו לא מנצחים ולא ביחד כמו שחשבנו.
קקיסטוקרטיה

קקיסטוקרטיה

(באנגלית: Kakistocracy) היא ממשלה המנוהלת על ידי האזרחים הגרועים ביותר, הכי פחות מוכשרים ו/או חסרי מצפון.
מאה ימים בשבי החמאס

מאה ימים בשבי החמאס

אפשר להחזיר את כל החטופים שנמצאים בתופת בעזה תוך מס' ימים ולסיים את הפרק הנורא הזה בהיסטוריה שלנו אם רק הממשלה תחליט שזה מה שהיא רוצה, אבל במעשיה היא רק קוברת אותם יותר עמוק בתופת, בזמן שלציבור הם מספרים סיפור אחר לגמרי.

התוכן "הונאת בדיקות הקורונה – המחקר המקיף של עמית שדה" נוצר בזכות התמיכה שלך.

למען אנושות מיודעת יותר

אנחנו תלויים בכם

דילוג לתוכן