עיתונות אזרחית צריכה אתכם

הונאת בדיקות הקורונה – המחקר המקיף של עמית שדה

בדיקות פי.סי.אר לא נוצרו כדי לגלות האם אדם נדבק בנגיף או לא והבדיקות הללו הן ממש לא מה שאמרו לנו במשרד הבריאות ובממשלה, למעשה במחקר של עמית שדה עולות מספר מסקנות מדאיגות הסותרות את כל המידע שסופר לנו במהלך הקורונה ואחריה.
ימים
שעות
דקות
שניות

עמית שדה הוא חוקר עצמאי בעל תואר שני בביולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ועוסק למחייתו בתחום ההדברה הביולוגית בחקלאות.בתקופת הקורונה נכפה עליו כמו על כולנו, לשבת בבית בסגר תוך הפגזה של פייק מצד העיתונות התאגידית.
מה עושה ביולוג שנכפה עליו לשבת בבית בזמן טרור תאגידי רפואי? הוא עושה שיעורי בית על הבעיה כדי להבין מה הפתרון. מה שהוא לא ידע זה שהתשובות שהוא יגלה במחקר שלו, יהפכו למסע שלם של גילויים שומטי לסתות כגון העובדה שממציא הבדיקות עצמן הזהיר מפני שימוש ופירוש לא נכון בבדיקות שעלולות להוביל לתוצאות חיוביות כוזבות ובכך לעוות את המידע ואת המדיניות שהשלטונות מתווים לרעת כלל האזרחים והמדינה. בשיחה שלי איתו אני מבקש להבין בתימצות את עיקרי הגילויים שלו ואת המשמעויות הנגזרות מהם על כולנו.

לדברי שדה מתוך אתר 'לבריאות' :
"סך כל ההוצאות הישירות במהלך הקורונה הגיע ל-29 מיליארד ₪. סכום זה כמובן אינו כולל את כל ימי העבודה שירדו לטמיון, את העסקים שהיו סגורים, (וחלקם נשארו כך) ועוד נזקים קולטרליים אחרים שלא ניתן בכלל לכמת אותם בכסף.
מה שקרה כאן במהלך השלוש ומשהו השנים האחרונות לא היה קורה אלמלא בדיקות ה-PCR. הבדיקות הללו היוו את המנוע שדחף את המגיפה (יותר נכון את התגובה אליה) מ-0 ל-100 בתוך חודשים ספורים. הקלות שבה התקבלה הבדיקה כלגיטימית, נכונה ואפילו כ"תקן זהב", ללא עין ביקורתית, ללא בחינה ספקנית, ללא שאלות בסיסיות, מהווה כישלון צורם של עולם המדע ובייחוד של מדענים מהתחום שמודעים היטב לבעיות המובנות שבה. אם השאלות הללו היו נשאלות בזמן על ידי דמויות שאמורות להיות שומרי הסף עבורנו, ייתכן מאוד ששלושת השנים האחרונות היו נראות אחרת לגמרי."

שיתופים ותגובות

רישום להתראות בתגובות
Notify of
guest
37 תגובות
הישנים
החדשים אתם דירגתם
Inline Feedbacks
כל התגובות

עיתונות אזרחית צריכה אתכם

חדש בעיתונות אזרחית

חלק 2: נגיד שכן נלחמים – מהו כוחה הצבאי של איראן?

כפי שכתבתי בסיום החלק הראשון של הכתבה,אירן בתפקיד 'ראש התמנון' מעדיפה שזרועותיה בחמאס ובחיזבאללה יילחמו וידממו עבורה.

גילוי מצבה – עומר חרמש ז"ל

במלואת 30 ימים מאז הלווייה של עומר ז''ל, מתכנסים המשפחה והחברים בבית העלמין של קיבוץ שפיים לטקס גילוי מצבה. 

עד כמה איראן פנויה למלחמה עם ישראל, ומהן היכולות שלה

בזמן שאני כותב את המילים האלה, בביתי השוכן כ- 12 ק"מ מגבול הצפון, נמשך פס-הקול של סוללות התותחים של צה''ל. לפני כמה שעות חדר כטמ"ב ונורו רקטות לעבר יישובים סמוכים אלינו. אז אני תוהה עכשיו, האם הכותרת "עד כמה איראן פנויה למלחמה?" אינה חוטאת למציאות?
קבורת חמור - המקרה של אלינה פלחטי ז''ל

קבורת חמור – המקרה של אלינה פלחטי ז"ל

אלינה נרצחה ב7 באוקטובר, בטבח הנורא שביצעו החמאס ושותפיהם ואחרי שנמצאה גופתה היא נקברה מחוץ לגדר של בית הקברות בבית שאן, ממש כמו במונח 'קבורת חמור'.
אף אחד לא רוצה את העזתים

אף אחד לא רוצה את העזתים

למה מדינות ערביות של העולם בוכים על גורלה של עזה מצד אחד אבל ממש מתעקשים שהעזתים לא יעזו לצאת מעזה אל המדינות שלהם עד כדי שימוש באלימות ונשק?
להרוויח ממלחמה

להרוויח ממלחמה

כולנו מכירים את הצד הנורא של מלחמה, אבל מעטים מאיתנו מסתכלים על אלה שמרוויחים ממנה.
היום ה-31 למלחמה

היום ה-31 למלחמה

שידור מיוחד לזכר הנרצחים והקורבנות של הטבח הנורא ביום שבת השביעי באוקטובר ועדכונים נוספים.
תעלת בן גוריון - עוקף סואץ

תעלת בן גוריון – עוקף סואץ

עדכונים על המלחמה בישראל ביומה ה29 והרחבה בנושא שרבים לא מכירים, 'תעלת בן גוריון', רעיון לפיו ישראל תיצור תעלת מים מהים האדום דרך הנגב עד לים התיכון כדי לעקוף את תעלת סואץ של המצרים.

התוכן "הונאת בדיקות הקורונה – המחקר המקיף של עמית שדה" נוצר בזכות התמיכה שלך.

למען אנושות מיודעת יותר

אנחנו תלויים בכם

דילוג לתוכן