עיתונות אזרחית צריכה אתכם

ישראל במשבר זהות – אקטואליה וכותרות השבוע

מחאות השמאל לא ממריאות למרות כל האיומים, ממשלת הימין מאידך לא בדיוק שולטת בהגה למרות כל הנסיונות. בינתיים מזג האוויר הקייצי גורם כרגיל לשריפות חורש ברחבי המזרח התיכון, הכלכלה מתייצבת על התחתית של הבאר והרבה מאוד דברת על תקופת הדיקטטורה היפה שהייתה לנו בשנת 2020 מפי כל מיני סלבריטאים. על זה ועוד כותרות בשידור לפניכם
Share
ימים
שעות
דקות
שניות
%COUNT% צופים • עכשיו

לא מעט פעמים המונחים 'דמוקרטיה' ו'חופש' עולים בפיהם של אנשי מחאה מכל הצדדים, אבל מסתבר שמאחורי אלה הצועקים את הסיסמאות האלה עומדים כאלה שעושים על זה קופה מאוד רצינית ציבורית ותאגידית. בלי שהמוחים אפילו מודעים לניצול הגדול.
מאה שלושים ושבעה ראשי תאגידים ומשפחות עושק חתמו על מכתב לפיו הם משביתים את המשק ביום ביטול עילת הסבירות לפני כמה ימים, רק מה שרבים לא שמו לב אולי זה שחלק מהחתומים על המכתב עשו על כולנו תרגיל פשוט בהונאת המונים.
אנחנו נראה מה תמונת המצב של ההפגנות נגד ממשלת הימין נכון להיום. נעבור על אירועי השריפות ביוון ובישראל. כמובן ניתן את דעתנו גם על הכלכלה שאמורה לקרוס בישראל בגלל ממשלת הימין אבל קורסת בעיקר בגלל האופן בו השיטה הזו עובדת וקיימת.
וקוצב לב חדש הושתל בליבו של ביבי וכמובן הבן של לברון ג'ימס שחקן הכדורסל (הבן כמו האב משחק כדורסל) כבר לא יסייע לו בלשחק כדורסל מקצועי בגלל דום לב. ועוד ועוד כותרות…

אנחנו זקוקים לתמיכה שלך.

שיתופים ותגובות

רישום להתראות בתגובות
Notify of
guest
22 תגובות
הישנים
החדשים אתם דירגתם
Inline Feedbacks
כל התגובות

אנחנו תלויים בכם

תכנים חדשים

חמאס מנצחים את ישראל - שידור מוצ''ש

חמאס מנצחים את ישראל – שידור מוצ"ש

סכנות של התפרצות שמש - שידור מוצ''ש

סכנות של התפרצות שמש – שידור מוצ"ש

כסף לחמאס טבח לישראל

כסף לחמאס טבח לישראל

תסמונת אהרון חליווה - שידור מוצ''ש

תסמונת אהרון חליווה

מתקפה מתואמת בין ישראל לאירן

מתקפה מתואמת בין ישראל לאירן

נגמרה המלחמה בעזה - שידור מוצ''ש

נגמרה המלחמה בעזה – שידור מוצ"ש

תוכניות חדשות

ניסיון פריצה לכנסת – שידור מוצ"ש

ישראל וחיזבאללה במסלול התנגשות – בשיחה עם אל"מ רונן כהן בכיר לשעבר באמ"ן

עיתונות אזרחית צריכה אתכם

חדש בעיתונות אזרחית

האיום האירני - תעמולה ישראלית

האיום האירני – תעמולה ישראלית

אם תסתכלו ברשתות החיפוש השונות על האיום האירני, אתם תגלו שזה מונח ישן מאוד וכותרת שפוליטיקאים משתמשים בה בכל עונת בחירות כדי להסית את הישראלים לצד זה או אחר במפה הפוליטית. הסתה שפועלת גם לטובת האירנים. כבר עשרות שנים.

ישראל רוצה לתת נשק לעזה

כאילו שחסר נשק בעזה, עכשיו ישראל רוצה לתת עוד נשק לאזרחים ומנהיגים מקומיים בעזה כדי שהם יילחמו נגד החמאס בתקווה שהם יהפכו לבובות של ישראל ביום שאחרי החמאס.
שידור מוצ'ש - שלטון בינלאומי בעזה

שידור מוצ"ש – ממשל בינלאומי בעזה

כמו שחזינו בתחילת המלחמה, השליטה על עזה תעבור לידיים בינלאומיות כמו עם הנמל האמריקני שנבנה בימים אלה בצפון רצועת עזה. הכל בשלבים ובאיטיות.
מפת אירועי הטבח 7 אוקטובר

מפה עם תיעוד של אירועי הטבח ב-7 באוקטובר

בנינו מפה אינטראקטיבית של כל אירועי יום הטבח לפי מיקומים, מקורות גלויים ועדויות שאנחנו אוספים וממשיכים לאסוף מאנשי בטחון, צבא, משטרה ואזרחים שהשתתפו בקרבות מול מחבלי החמאס שחדרו לתוך ישראל בשבת ההיא.
חדר בריחה ה-7 באוקטובר

חדר בריחה -7 באוקטובר

איך יכול להיות שהאיזור הכי מנוטר בעולם אחרי צפון קוריאה, בו יש את מיטב הטכנולוגיות, המשאבים והאימונים למניעת פיגועים וחדירות של אויבים, התרחש די בקלות אחד האירועים הכי קטסטרופליים בהיסטוריה הישראלית והעולמית?
תחקיר אירועי ה-7 באקוטובר - מסקנות ביניים

תחקיר אירועי ה-7 באוקטובר – מסקנות ביניים

 בחודשים האחרונים הצוות שלנו עוסק בתחקור יסודי של אירועי השבת השחורה, והמלאכה עוד רבה. לאור הממצאים שכבר נאספו גיבשנו מספר מסקנות, המאפשרות לתת מענה למספר שאלות מטרידות. יודגש כי אלו מסקנות ביניים העשויות להשתנות בהמשך, ככל שהחומר שבידינו יצטבר.  
ישראל עוזרת לאויב בעזה

ישראל עוזרת לאויב בעזה

כנראה המלחמה בין ישראל לעזה היא דוגמה ייחודית בהיסטוריה בה מדינה מספקת ציוד מזון וסיוע לאויב שלה כפי שעושה ממשלת ישראל על בסיס יומיומי מהיום הראשון של המלחמה.
איציק סעידיאן הבא

איציק סעידיאן הבא – נכי צה"ל נאבקים במשרד הבטחון

הרבה מהלוחמים שחזרו ושיחזרו שלמים בגופם מהמלחמה, יימצאו את עצמם מתמודדים עם מגוון רחב של תופעות לוואיי נפשיות שהצבא ומשרד הבטחון לא בהכרח יהיו שם כדי לתת סיוע מתאים ובזמן אם בכלל.

התוכן "ישראל במשבר זהות – אקטואליה וכותרות השבוע" נוצר בזכות התמיכה שלך.

למען אנושות מיודעת יותר

אנחנו תלויים בכם

דילוג לתוכן