עיתונות אזרחית צריכה אתכם

הניהול בקורונה הוא מהגורמים למשבר הכלכלי בישראל כיום- הדו"ח של משרד האוצר

למרות שהציבור כבר שכח מהקורונה והמשיך בדרכו הלאה, את החשבונאות והתשלומים על מה שהתרחש בתקופה ההזויה הזו נדמה שאיש לא מוכן לעשות, לא בקול רם בכל מקרה. לכן אני רוצה לעבור על כמה פרטים קטנים שלרבים מאיתנו נראים מובנים מאליהם אבל הפעם זה מתוך הדו''ח המפורט של בנק ישראל על ההוצאה של מדינת ב20 השנים האחרונות בדגש שלי על שנת 2020 ואחריה.
ימים
שעות
דקות
שניות
%COUNT% צופים • עכשיו

בואו נראה ביחד איך משרד האוצר ומדינת ישראל עשתה והוציאה המון כסף כדי בעצם לסתום לציבור את הפה בכל דרך אפשרית כלכלית על מנת מצד אחד לשמור על הכלכלה במשבר עולמי לכאורה (כן לכאורה) אבל מאידך אנחנו נראה איך יש 'זליגות' של אינטרסים לכיוונים אחרים שמשומה מציירים תמונה כאילו בנק ישראל וההנהגה לא פחדו ממגיפה אלא דעת הקהל בעיקר אם לא רק זה.
כמובן אנחנו נרחיב על האירוע הלבבי של ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו ומה שמוזר בין הגרסא לפיה הוא כאילו התייבש אל מול המציאות בה הוא יצא מחדר צינתורים אחרי צינתור והשתלת קוצב לב.
על זה ועוד נושאים בכותרות של הימים האחרונים בשידור לפניכם.

שיתופים ותגובות

רישום להתראות בתגובות
Notify of
guest
12 תגובות
הישנים
החדשים אתם דירגתם
Inline Feedbacks
כל התגובות

אנחנו תלויים בכם

תכנים חדשים

תוכניות חדשות

ישראל וחיזבאללה במסלול התנגשות – בשיחה עם אל"מ רונן כהן בכיר לשעבר באמ"ן

איפה היה הצבא ב-7 באוקטובר

עיתונות אזרחית צריכה אתכם

חדש בעיתונות אזרחית

חדר בריחה ה-7 באוקטובר

חדר בריחה -7 באוקטובר

איך יכול להיות שהאיזור הכי מנוטר בעולם אחרי צפון קוריאה, בו יש את מיטב הטכנולוגיות, המשאבים והאימונים למניעת פיגועים וחדירות של אויבים, התרחש די בקלות אחד האירועים הכי קטסטרופליים בהיסטוריה הישראלית והעולמית?
תחקיר אירועי ה-7 באקוטובר - מסקנות ביניים

תחקיר אירועי ה-7 באוקטובר – מסקנות ביניים

 בחודשים האחרונים הצוות שלנו עוסק בתחקור יסודי של אירועי השבת השחורה, והמלאכה עוד רבה. לאור הממצאים שכבר נאספו גיבשנו מספר מסקנות, המאפשרות לתת מענה למספר שאלות מטרידות. יודגש כי אלו מסקנות ביניים העשויות להשתנות בהמשך, ככל שהחומר שבידינו יצטבר.  
ישראל עוזרת לאויב בעזה

ישראל עוזרת לאויב בעזה

כנראה המלחמה בין ישראל לעזה היא דוגמה ייחודית בהיסטוריה בה מדינה מספקת ציוד מזון וסיוע לאויב שלה כפי שעושה ממשלת ישראל על בסיס יומיומי מהיום הראשון של המלחמה.
איציק סעידיאן הבא

איציק סעידיאן הבא – נכי צה"ל נאבקים במשרד הבטחון

הרבה מהלוחמים שחזרו ושיחזרו שלמים בגופם מהמלחמה, יימצאו את עצמם מתמודדים עם מגוון רחב של תופעות לוואיי נפשיות שהצבא ומשרד הבטחון לא בהכרח יהיו שם כדי לתת סיוע מתאים ובזמן אם בכלל.
משפחות החטופים משתוללות בכנסת

משפחות החטופים משתוללות בכנסת

ממשלת ישראל מעמידה בסכנה ברורה ומיידית את תושבי המדינה. משפחות החטופים כנראה הבינו את זה והן החליטו לבקר את האנשים המסוכנים האלה בכנסת כדי להגיד להם את הדברים בפרצוף לפני שאלה ייגמרו עליהם ועלינו את החיים של כולנו.
לא מנצחים ולא ביחד

לא מנצחים ולא ביחד – ישראל על סף פיצוץ

היום ה106 למלחמה בעזה. למרות כל הרצון הטוב של הציבור לנצח ביחד במלחמה, מה שקורה בפועל הוא משהו אחר לגמרי. הציבור מתחיל להבין שהפוליטיקאים משקרים ושהצבא נמרח ושככל הנראה אנחנו לא מנצחים ולא ביחד כמו שחשבנו.
קקיסטוקרטיה

קקיסטוקרטיה

(באנגלית: Kakistocracy) היא ממשלה המנוהלת על ידי האזרחים הגרועים ביותר, הכי פחות מוכשרים ו/או חסרי מצפון.
מאה ימים בשבי החמאס

מאה ימים בשבי החמאס

אפשר להחזיר את כל החטופים שנמצאים בתופת בעזה תוך מס' ימים ולסיים את הפרק הנורא הזה בהיסטוריה שלנו אם רק הממשלה תחליט שזה מה שהיא רוצה, אבל במעשיה היא רק קוברת אותם יותר עמוק בתופת, בזמן שלציבור הם מספרים סיפור אחר לגמרי.

התוכן "הניהול בקורונה הוא מהגורמים למשבר הכלכלי בישראל כיום- הדו"ח של משרד האוצר" נוצר בזכות התמיכה שלך.

למען אנושות מיודעת יותר

אנחנו תלויים בכם

דילוג לתוכן