עיתונות אזרחית צריכה אתכם

כתב ויתור, לשחרור חופש התודעה

Share
IMG_20201028_072354_911
ימים
שעות
דקות
שניות

מאת | אסף שלם

29.10.2020 | 08:00

אני אסף , מאמין באמונה שלמה שיש בורא אחד לעולם והוא הבורא המקראי אשר ברא את כל הברואים והטבע, מלמעלה למטה, מהסוף להתחלה, לאורך ולרוחב ובחזרה ללא יוצא מן הכלל, עם כל החומר והרוח, בשישה ימים, כשהעבר, ההווה והעתיד מחוברים להם יחדיו והזמן לא באמת קיים וביום השביעי הביא לעצמו ולנו מנוחה.

אני אחד מבני ישראל, באופן רשמי, נוטל את האחריות ששמתי ונתתי ביודעין ולא ביודעין מידיהם של כל ממסד באשר הוא, או כל גוף אחר בשר ודם, גונב דעת שקיבע אותי ועוד רבים כמוני במשך מאות בשנים וגרם לכלא ועוול תודעתי. 

לפני כמה ימים צפיתי בסרט דוקומנטרי ב׳נטפליקס׳ על דיויד אטינבורו, חוקר הטבע הידוע. הסרט מתחיל כשהוא מתהלך באחת השכונות של צ׳רנוביל, עיר הרפאים האוקראינית, כאשר מאחוריו חלק מהמבנה של הכור האטומי הנטוש. 

בסרט פונה אלינו סר דיויד ואומר: ״תראו מה עשיתם…״, פשעתם, התחנזרתם וגמרתם על העולם, צריך פתרונות ״בר קיימא״ ואם לא נתעורר לא יהיה לנו יותר.

האם אלה אנחנו בני האדם, העמך׳, האנשים הפשוטים שפשענו והתחנזרנו? או אותם תאגידים וממשלות שסיפרו לנו שבשביל לקיים חיים טובים, שופעים ומבורכים, אז גז, נפט וגרעין, אלה האנרגיות ליצירתם. 

הפשע שלנו הוא בהסכמתנו ובתמימותנו!

הפשע שלהם הוא בהרס וחורבן!

בסופו של הסרט הוא יוצא בקריאה דרמטית לאדם ולאנושות כולה, לחזור לברית עם הטבע, זה לא עבד עלי. אף עפ״י שהבי.בי.סי שלחו את סר אטינבורו המשכיל להסתובב בכל העולם במשך כמה עשורים כדי לתעד למשעי את הטבע הפראי והקסום במערומיו, המרוח שנים על המרקע שלנו בנשיונל ג’יאוגרפיק, אי אפשר להתעלם מהקונספציות (המוכחות מדעית ואקדמאית אמנם) האמיתיות למחצה והשקריות, אשר מוטמעות בתוכנו ושוטפות את מוחינו. 

לשמחתי הרבה ולמיטב ידיעתי והידע הקדמוני הטמון בי, גם הטבע נברא ע״י הבורא. לכן, בזאת אני בוחר סופית לחזור לברית הקדומה והקדושה ביני לבין הבורא ולהחזיר את האחריות של חופש המחשבה והתודעה אליי. 

ההיסטוריה חייבת להיכתב מחדש.

כאבא, אני משוכנע שמשבר החינוך יביא איתו פתרונות אלטרנטיביים ויצירתיים, לחינוך ביתי בתוך קהילות קטנות ללא מגע עם מוסדות החינוך. משבר אי האמון בהנהגה שלנו רק הולך ומחריף, כשמשבר הבריאות רק מעמיק את השסע החברתי בתעמולה בלתי פוסקת השוטפת את חיינו.

האם הפתרון טמון בחיסון שנוי במחלוקת, טכנולוגיה חודרנית ושיטת שליטה חדשה? או שמא חמלה ואהבת חינם?

שיתופים ותגובות

רישום להתראות בתגובות
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
כל התגובות

אנחנו תלויים בכם

תכנים חדשים

תוכניות חדשות

ישראל וחיזבאללה במסלול התנגשות – בשיחה עם אל"מ רונן כהן בכיר לשעבר באמ"ן

איפה היה הצבא ב-7 באוקטובר

עיתונות אזרחית צריכה אתכם

חדש בעיתונות אזרחית

חדר בריחה ה-7 באוקטובר

חדר בריחה -7 באוקטובר

איך יכול להיות שהאיזור הכי מנוטר בעולם אחרי צפון קוריאה, בו יש את מיטב הטכנולוגיות, המשאבים והאימונים למניעת פיגועים וחדירות של אויבים, התרחש די בקלות אחד האירועים הכי קטסטרופליים בהיסטוריה הישראלית והעולמית?
תחקיר אירועי ה-7 באקוטובר - מסקנות ביניים

תחקיר אירועי ה-7 באוקטובר – מסקנות ביניים

 בחודשים האחרונים הצוות שלנו עוסק בתחקור יסודי של אירועי השבת השחורה, והמלאכה עוד רבה. לאור הממצאים שכבר נאספו גיבשנו מספר מסקנות, המאפשרות לתת מענה למספר שאלות מטרידות. יודגש כי אלו מסקנות ביניים העשויות להשתנות בהמשך, ככל שהחומר שבידינו יצטבר.  
ישראל עוזרת לאויב בעזה

ישראל עוזרת לאויב בעזה

כנראה המלחמה בין ישראל לעזה היא דוגמה ייחודית בהיסטוריה בה מדינה מספקת ציוד מזון וסיוע לאויב שלה כפי שעושה ממשלת ישראל על בסיס יומיומי מהיום הראשון של המלחמה.
איציק סעידיאן הבא

איציק סעידיאן הבא – נכי צה"ל נאבקים במשרד הבטחון

הרבה מהלוחמים שחזרו ושיחזרו שלמים בגופם מהמלחמה, יימצאו את עצמם מתמודדים עם מגוון רחב של תופעות לוואיי נפשיות שהצבא ומשרד הבטחון לא בהכרח יהיו שם כדי לתת סיוע מתאים ובזמן אם בכלל.
משפחות החטופים משתוללות בכנסת

משפחות החטופים משתוללות בכנסת

ממשלת ישראל מעמידה בסכנה ברורה ומיידית את תושבי המדינה. משפחות החטופים כנראה הבינו את זה והן החליטו לבקר את האנשים המסוכנים האלה בכנסת כדי להגיד להם את הדברים בפרצוף לפני שאלה ייגמרו עליהם ועלינו את החיים של כולנו.
לא מנצחים ולא ביחד

לא מנצחים ולא ביחד – ישראל על סף פיצוץ

היום ה106 למלחמה בעזה. למרות כל הרצון הטוב של הציבור לנצח ביחד במלחמה, מה שקורה בפועל הוא משהו אחר לגמרי. הציבור מתחיל להבין שהפוליטיקאים משקרים ושהצבא נמרח ושככל הנראה אנחנו לא מנצחים ולא ביחד כמו שחשבנו.
קקיסטוקרטיה

קקיסטוקרטיה

(באנגלית: Kakistocracy) היא ממשלה המנוהלת על ידי האזרחים הגרועים ביותר, הכי פחות מוכשרים ו/או חסרי מצפון.
מאה ימים בשבי החמאס

מאה ימים בשבי החמאס

אפשר להחזיר את כל החטופים שנמצאים בתופת בעזה תוך מס' ימים ולסיים את הפרק הנורא הזה בהיסטוריה שלנו אם רק הממשלה תחליט שזה מה שהיא רוצה, אבל במעשיה היא רק קוברת אותם יותר עמוק בתופת, בזמן שלציבור הם מספרים סיפור אחר לגמרי.

התוכן "כתב ויתור, לשחרור חופש התודעה" נוצר בזכות התמיכה שלך.

למען אנושות מיודעת יותר

אנחנו תלויים בכם

דילוג לתוכן