עיתונות אזרחית צריכה אתכם

כתב ויתור, לשחרור חופש התודעה

Share
IMG_20201028_072354_911
ימים
שעות
דקות
שניות

מאת | אסף שלם

29.10.2020 | 08:00

אני אסף , מאמין באמונה שלמה שיש בורא אחד לעולם והוא הבורא המקראי אשר ברא את כל הברואים והטבע, מלמעלה למטה, מהסוף להתחלה, לאורך ולרוחב ובחזרה ללא יוצא מן הכלל, עם כל החומר והרוח, בשישה ימים, כשהעבר, ההווה והעתיד מחוברים להם יחדיו והזמן לא באמת קיים וביום השביעי הביא לעצמו ולנו מנוחה.

אני אחד מבני ישראל, באופן רשמי, נוטל את האחריות ששמתי ונתתי ביודעין ולא ביודעין מידיהם של כל ממסד באשר הוא, או כל גוף אחר בשר ודם, גונב דעת שקיבע אותי ועוד רבים כמוני במשך מאות בשנים וגרם לכלא ועוול תודעתי. 

לפני כמה ימים צפיתי בסרט דוקומנטרי ב׳נטפליקס׳ על דיויד אטינבורו, חוקר הטבע הידוע. הסרט מתחיל כשהוא מתהלך באחת השכונות של צ׳רנוביל, עיר הרפאים האוקראינית, כאשר מאחוריו חלק מהמבנה של הכור האטומי הנטוש. 

בסרט פונה אלינו סר דיויד ואומר: ״תראו מה עשיתם…״, פשעתם, התחנזרתם וגמרתם על העולם, צריך פתרונות ״בר קיימא״ ואם לא נתעורר לא יהיה לנו יותר.

האם אלה אנחנו בני האדם, העמך׳, האנשים הפשוטים שפשענו והתחנזרנו? או אותם תאגידים וממשלות שסיפרו לנו שבשביל לקיים חיים טובים, שופעים ומבורכים, אז גז, נפט וגרעין, אלה האנרגיות ליצירתם. 

הפשע שלנו הוא בהסכמתנו ובתמימותנו!

הפשע שלהם הוא בהרס וחורבן!

בסופו של הסרט הוא יוצא בקריאה דרמטית לאדם ולאנושות כולה, לחזור לברית עם הטבע, זה לא עבד עלי. אף עפ״י שהבי.בי.סי שלחו את סר אטינבורו המשכיל להסתובב בכל העולם במשך כמה עשורים כדי לתעד למשעי את הטבע הפראי והקסום במערומיו, המרוח שנים על המרקע שלנו בנשיונל ג’יאוגרפיק, אי אפשר להתעלם מהקונספציות (המוכחות מדעית ואקדמאית אמנם) האמיתיות למחצה והשקריות, אשר מוטמעות בתוכנו ושוטפות את מוחינו. 

לשמחתי הרבה ולמיטב ידיעתי והידע הקדמוני הטמון בי, גם הטבע נברא ע״י הבורא. לכן, בזאת אני בוחר סופית לחזור לברית הקדומה והקדושה ביני לבין הבורא ולהחזיר את האחריות של חופש המחשבה והתודעה אליי. 

ההיסטוריה חייבת להיכתב מחדש.

כאבא, אני משוכנע שמשבר החינוך יביא איתו פתרונות אלטרנטיביים ויצירתיים, לחינוך ביתי בתוך קהילות קטנות ללא מגע עם מוסדות החינוך. משבר אי האמון בהנהגה שלנו רק הולך ומחריף, כשמשבר הבריאות רק מעמיק את השסע החברתי בתעמולה בלתי פוסקת השוטפת את חיינו.

האם הפתרון טמון בחיסון שנוי במחלוקת, טכנולוגיה חודרנית ושיטת שליטה חדשה? או שמא חמלה ואהבת חינם?

שיתופים ותגובות

רישום להתראות בתגובות
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
כל התגובות

עיתונות אזרחית צריכה אתכם

חדש בעיתונות אזרחית

פעימה ראשונה של שחרור חטופים ישראלים מעזה

הפעימה הראשונה של שחרור חטופים מעזה

אחרי עיכובים וכיפופי ידיים מורטי עצבים בשחרור הקבוצה הראשונה של נשים וילדים ישראלים החטופים בעזה, הפעימה הראשונה יוצאת לדרך.
שחרור חטופים

מסתמן – עשרות נשים וילדים חטופים ישוחררו משבי החמאס

העסקה המסתמנת תביא לשחרור עשרות חטופים ישראלים נשים וילדים. תוך מספר ימים.
לוני חרמש - אני מאשים

אני מאשים – לינו מספיד את אחיו עומר חרמש שנרצח בטבח בכפר עזה

"...איפה הייתם יותר מ8 שעות במהלך אותו בוקר של הטבח בישובי עוטף עזה כשהתושבים נזנחו לגורלם ?..." שואל לינו אחיו של עומר חרמש ז''ל הי''ד.

חלק 2: נגיד שכן נלחמים – מהו כוחה הצבאי של איראן?

כפי שכתבתי בסיום החלק הראשון של הכתבה,אירן בתפקיד 'ראש התמנון' מעדיפה שזרועותיה בחמאס ובחיזבאללה יילחמו וידממו עבורה.

גילוי מצבה – עומר חרמש ז"ל

במלואת 30 ימים מאז הלווייה של עומר ז''ל, מתכנסים המשפחה והחברים בבית העלמין של קיבוץ שפיים לטקס גילוי מצבה. 

עד כמה איראן פנויה למלחמה עם ישראל, ומהן היכולות שלה

בזמן שאני כותב את המילים האלה, בביתי השוכן כ- 12 ק"מ מגבול הצפון, נמשך פס-הקול של סוללות התותחים של צה''ל. לפני כמה שעות חדר כטמ"ב ונורו רקטות לעבר יישובים סמוכים אלינו. אז אני תוהה עכשיו, האם הכותרת "עד כמה איראן פנויה למלחמה?" אינה חוטאת למציאות?
קבורת חמור - המקרה של אלינה פלחטי ז''ל

קבורת חמור – המקרה של אלינה פלחטי ז"ל

אלינה נרצחה ב7 באוקטובר, בטבח הנורא שביצעו החמאס ושותפיהם ואחרי שנמצאה גופתה היא נקברה מחוץ לגדר של בית הקברות בבית שאן, ממש כמו במונח 'קבורת חמור'.
אף אחד לא רוצה את העזתים

אף אחד לא רוצה את העזתים

למה מדינות ערביות של העולם בוכים על גורלה של עזה מצד אחד אבל ממש מתעקשים שהעזתים לא יעזו לצאת מעזה אל המדינות שלהם עד כדי שימוש באלימות ונשק?

התוכן "כתב ויתור, לשחרור חופש התודעה" נוצר בזכות התמיכה שלך.

למען אנושות מיודעת יותר

אנחנו תלויים בכם

דילוג לתוכן