עיתונות אזרחית צריכה אתכם

התכנית לאיתחול מחדש

Share
the great reset_banner01
ימים
שעות
דקות
שניות

מאת : מערכת עיתונות אזרחית

01.11.2020 | 08:00

חברי ׳הפורום הכלכלי העולמי׳ (W.E.F) הגו תכנית בשם ״האיתחול מחדש״ (The Great Reset) לביצוע רפורמות רחבות היקף בתחומי הכלכלה, הרפואה, החינוך ועוד…

https://www.weforum.org/great-reset/

 התכנית נועדה לייצר סדר עולמי חדש, תוך ביטול והתעלמות מריבונותן של מדינות העולם, סדר עולמי חדש שבו המחוסנים, הצייתנים והממושמעים מתוגמלים בזכויות כגון תנועה, עבודה ורפואה, בעוד סרבני החיסונים והבלתי ממושמעים יוגבלו בתנאי המחיה וזכויותיהם יישללו מהם.

משבר הקורונה בעולם משמש כהזדמנות להשקת והאצת התכנית לאיתחול מחדש. 

בזמן שמיליוניי בני אדם בארץ ובעולם כורעים תחת נטל האבטלה, המחסור והחובות, בעלי העניין וחברי הפורום הכלכלי העולמי מנצלים את המשבר בכדי לשכנע במגוון דרכים את כל אותם המיליונים לפעול ולציית לתכנית האיתחול מחדש.

הצלחת התכנית משמעותה סדר עולמי חדש בו בני האדם הופכים לאסירים בכלא וירטואלי ופיזי, תחת מעקב מתמיד בכל תחומי החיים, נתונים לחסדי האליטות ובעלי התאגידים.

 הסיבה העיקרית לכך שחברי ׳הפורום הכלכלי העולמי׳ יצרו את התכנית הזו, היא בכדי להתמודד עם היתרבות האוכלוסיה בעולם והסכנות הכרוכות בכך להמשך ריווחתם ועושרם של הוגי התכנית ובני המעמד שלהם.

משבר הקורונה גובה קורבנות בעיקר מהעתיד, לאחר שהוגי ׳תכנית האיתחול מחדש׳ יסיימו את מסע ההפחדה והניצול שלהם, יקום פה דור של אנשים שכל המידע וניסיון החיים שלהם מבוסס על שקרים וסילוף, דור של רובוטים, צייתנים ומלשינים.

סדר עולמי חדש יקרה כך או אחרת, זהו טבעו של עולם, עכשיו רק נותרה השאלה איזה סדר זה יהיה?

אנחנו זקוקים לתמיכה שלך.

שיתופים ותגובות

רישום להתראות בתגובות
Notify of
guest
3 תגובות
הישנים
החדשים אתם דירגתם
Inline Feedbacks
כל התגובות

אנחנו תלויים בכם

תכנים חדשים

סכנות של התפרצות שמש - שידור מוצ''ש

סכנות של התפרצות שמש – שידור מוצ"ש

כסף לחמאס טבח לישראל

כסף לחמאס טבח לישראל

תסמונת אהרון חליווה - שידור מוצ''ש

תסמונת אהרון חליווה

מתקפה מתואמת בין ישראל לאירן

מתקפה מתואמת בין ישראל לאירן

נגמרה המלחמה בעזה - שידור מוצ''ש

נגמרה המלחמה בעזה – שידור מוצ"ש

האיום האירני - תעמולה ישראלית

האיום האירני – תעמולה ישראלית

תוכניות חדשות

ניסיון פריצה לכנסת – שידור מוצ"ש

ישראל וחיזבאללה במסלול התנגשות – בשיחה עם אל"מ רונן כהן בכיר לשעבר באמ"ן

עיתונות אזרחית צריכה אתכם

חדש בעיתונות אזרחית

ישראל רוצה לתת נשק לעזה

כאילו שחסר נשק בעזה, עכשיו ישראל רוצה לתת עוד נשק לאזרחים ומנהיגים מקומיים בעזה כדי שהם יילחמו נגד החמאס בתקווה שהם יהפכו לבובות של ישראל ביום שאחרי החמאס.
שידור מוצ'ש - שלטון בינלאומי בעזה

שידור מוצ"ש – ממשל בינלאומי בעזה

כמו שחזינו בתחילת המלחמה, השליטה על עזה תעבור לידיים בינלאומיות כמו עם הנמל האמריקני שנבנה בימים אלה בצפון רצועת עזה. הכל בשלבים ובאיטיות.
מפת אירועי הטבח 7 אוקטובר

מפה עם תיעוד של אירועי הטבח ב-7 באוקטובר

בנינו מפה אינטראקטיבית של כל אירועי יום הטבח לפי מיקומים, מקורות גלויים ועדויות שאנחנו אוספים וממשיכים לאסוף מאנשי בטחון, צבא, משטרה ואזרחים שהשתתפו בקרבות מול מחבלי החמאס שחדרו לתוך ישראל בשבת ההיא.
חדר בריחה ה-7 באוקטובר

חדר בריחה -7 באוקטובר

איך יכול להיות שהאיזור הכי מנוטר בעולם אחרי צפון קוריאה, בו יש את מיטב הטכנולוגיות, המשאבים והאימונים למניעת פיגועים וחדירות של אויבים, התרחש די בקלות אחד האירועים הכי קטסטרופליים בהיסטוריה הישראלית והעולמית?
תחקיר אירועי ה-7 באקוטובר - מסקנות ביניים

תחקיר אירועי ה-7 באוקטובר – מסקנות ביניים

 בחודשים האחרונים הצוות שלנו עוסק בתחקור יסודי של אירועי השבת השחורה, והמלאכה עוד רבה. לאור הממצאים שכבר נאספו גיבשנו מספר מסקנות, המאפשרות לתת מענה למספר שאלות מטרידות. יודגש כי אלו מסקנות ביניים העשויות להשתנות בהמשך, ככל שהחומר שבידינו יצטבר.  
ישראל עוזרת לאויב בעזה

ישראל עוזרת לאויב בעזה

כנראה המלחמה בין ישראל לעזה היא דוגמה ייחודית בהיסטוריה בה מדינה מספקת ציוד מזון וסיוע לאויב שלה כפי שעושה ממשלת ישראל על בסיס יומיומי מהיום הראשון של המלחמה.
איציק סעידיאן הבא

איציק סעידיאן הבא – נכי צה"ל נאבקים במשרד הבטחון

הרבה מהלוחמים שחזרו ושיחזרו שלמים בגופם מהמלחמה, יימצאו את עצמם מתמודדים עם מגוון רחב של תופעות לוואיי נפשיות שהצבא ומשרד הבטחון לא בהכרח יהיו שם כדי לתת סיוע מתאים ובזמן אם בכלל.
משפחות החטופים משתוללות בכנסת

משפחות החטופים משתוללות בכנסת

ממשלת ישראל מעמידה בסכנה ברורה ומיידית את תושבי המדינה. משפחות החטופים כנראה הבינו את זה והן החליטו לבקר את האנשים המסוכנים האלה בכנסת כדי להגיד להם את הדברים בפרצוף לפני שאלה ייגמרו עליהם ועלינו את החיים של כולנו.

התוכן "התכנית לאיתחול מחדש" נוצר בזכות התמיכה שלך.

למען אנושות מיודעת יותר

אנחנו תלויים בכם

דילוג לתוכן